fbpx

O nas

Bydgoszcz

Ponad 20 lat tradycji

BELLbydgoszcz Szkoła Języków Obcych jest placówką doskonale znaną bydgoskim słuchaczom i od ponad 20 lat wpisaną w edukacyjny pejzaż miasta nad Brdą. Od 2013 mieścimy się na wysokim parterze budynku przy ulicy Chodkiewicza 14/1, gdzie na naszych słuchaczy czekają przytulne sale lekcyjne, poczekalnia i biuro wraz z dobrze wyposażoną biblioteką.

Bellydgoszcz - lokalizacja
Bellydgoszcz - siedziba
Bellydgoszcz - lokalizacja

Lektorzy BELL

Zajęcia w naszej szkole odbywają się od poniedziałku do soboty i są prowadzone przez grupę wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów (w tym egzaminatorów Cambridge, TELC i maturalnych), zarówno Polaków, jak i tzw. native speakerów.

Nasza oferta

W ramach oferowanych zajęć proponujemy Państwu szeroki zakres kursów językowych zarówno o charakterze ogólnym jak i biznesowym, specjalistycznym i egzaminacyjnym. Oprócz kursów języka angielskiego przygotowaliśmy również ofertę dotyczącą nauki języka niemieckiego i hiszpańskiego.

Nasze kursy adresowane są do wszystkich grup wiekowych i są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Szczegółowe informacje o kursach znajdziecie Państwo w zakładce oferta. My zaś ze swej strony serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą.

Bell logo

Znajdź idealny kurs dla siebie

Poznaj pełną ofertę