Chcesz przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego (np. Cambridge ESOL: KET/PET/FCE/CAE/CPE), dostać się na wymarzone studia czy zdobyć pracę na arenie międzynarodowej, ale Twój angielski jest niezadowalający? Nasza szkoła językowa prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży gimnazjalnej, maturzystów oraz licealistów. Zajmujemy się też szkoleniem firm oraz instytucji, a także prowadzeniem zajęć indywidualnych, dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Od 20 lat szkolimy słuchaczy z Bydgoszczy, aby mogli swobodnie porozumiewać się na arenie międzynarodowej. Kurs angielskiego wzbogaci Twoje słownictwo (np. branżowe), nauczy tworzenia dłuższych wypowiedzi oraz pozwoli przypomnieć najważniejsze zasady gramatyczne. Kursy językowe skierowane są do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania, ponieważ w naszej szkole posiadamy doświadczonych lektorów oraz native speakerów, którzy pracują według programów nauczania dostosowanych do umiejętności oraz wiedzy słuchacza.

Oferujemy

Kursy dla dzieci

Prowadzimy zajęcia grupowe dla maluchów w różnym wieku, które pomogą im nauczyć się obcego języka bez względu na poziom zaawansowania. Kursy dla dzieci z angielskiego przygotowywane są w oparciu o program, który pomaga wzbogacić umiejętności językowe najmłodszych oraz pomóc im w nauce samodzielnego rozumienia ze słuchu, czytania, mówienia i pisania.

Kursy dla młodzieży gimnazjalnej

Twój nastolatek nie radzi sobie w szkole z angielskim? A może sam chce podszkolić swój język? Prowadzimy kursy dla młodzieży gimnazjalnej, które obejmują 120 godzin lekcyjnych. Podczas zajęć grupowych (do 12 osób) słuchacze rozwiną przydatne umiejętności lingwistyczne oraz nauczą się ich praktycznego wykorzystania.

Kursy dla maturzystów

Zajęcia grupowe pozwalają na przypomnienie materiału, poszerzenie wiedzy i pracę z testami, które przygotują Cię do egzaminu dojrzałości. Kursy dla maturzystów to szkolenia opracowane zgodnie z wytycznymi Komisji Edukacji Narodowej, więc masz pewność, że ćwiczysz te umiejętności lingwistyczne, które będą Ci potrzebne. Pomagamy m.in. poszerzyć słownictwo i przeprowadzamy próbne egzaminy ustne oraz pisemne.

Kursy dla licealistów i dorosłych

Chcesz dostać się na wymarzone studia filologiczne z języka obcego? A może pragniesz przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego z angielskiego? Prowadzimy kursy dla licealistów i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania – od A1 do C2. Spotkania odbywają się w wymiarze 120 godzin, podczas których kładziemy nacisk na komunikowanie się i umiejętność płynnego mówienia.

Kursy egzaminacyjne

Nasze szkolenia przygotują Cię do testów językowych, dzięki którym zdobędziesz odpowiednie certyfikaty i zyskasz wymarzoną pracę. Prowadzimy kursy egzaminacyjne, które pomogą Ci pozytywnie przejść przez międzynarodowe egzaminy zewnętrzne organizowane przez Cambridge ESOL takie jak KET/PET/FCE/CAE/CPE.

Kursy indywidualne One-to-One

W ofercie znajdują się spotkania dla osób, które potrzebują programu nauczania dostosowanego do ich potrzeb, umiejętności i celów, jakie pragnąć osiągnąć. Kursy indywidualne One-to-One z języka angielskiego zapewniają swobodę, elastyczność oraz dają Ci możliwość decydowania o formie zajęć. Tempo nauki i liczba spotkań jest uzależniona wyłącznie od Ciebie.

Kursy konwersacyjne

Przygotowane dla osób, które znajdują się na poziomie zaawansowania od B2 do C1 i które pragną rozwinąć lub podtrzymać umiejętność swobodnej rozmowy w języku angielskim. Kursy konwersacyjne pomogą Ci w przygotowywaniu dłuższych wypowiedzi własnych oraz w opanowaniu płynnej wymowy, dzięki czemu będziesz mógł skutecznie porozumiewać się na arenie międzynarodowej!

Kursy specjalistyczne

Tworzymy szkolenia językowe związane z pracą zawodową, które przygotowywane są w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Kursy specjalistyczne to rozwiązanie dla każdego, kto bierze udział w spotkaniach biznesowych na arenie międzynarodowej lub w prowadzeniu negocjacji, w których wymagana jest znajomość przydatnych określeń z konkretnych branży np. finansów, marketingu, hotelarstwa, prawa czy medycyny.